Hizmetler
Aşağıda belirtilen hizmetler, Hareket tarafından tamamen ücretsiz olarak sağlamaktadır (İngilizcede):


  1. 1.Partnerlerine, arkadaşlarına, ve aile olarak gördükleri herkese sunulan Larnaka Genel Hastanesi’nin 6. katında bulunan Gregorious Kliniği’nde ve sunulan HIV (PLWH) ile Yaşayan Kişilere yönelik Psikososyal Destek Programı.


  1. 2.Bu mobil telefon numarasını arayarak: +357 9960 9070

       İngilizce, Yunanca ve İspanyolca Destek Telefon Hattı.


  1. 3.Cy Checkpoint : Outreach

        Anonim, Ücretsiz ve Hızlı HIV Testi.

  1. Hareket, Kıbrıs genelinde ve belirli gün ve saatlerde, önceden duyrulmuş lokasyonlarda Hızlı HIV Testi etkinlikleri düzenlemektedir. HIV Testi etkinlikleri INSTI hızlı testlerinden yararlanmakta ve tamamen gizli ve özel ortamlarda gerçekleşmektedir. Test herkes için tamamen ücretsiz ve isimsiz bir işlemdir. Burayı tıklayarak Posta ve/veya SMS Listelerimize kayıt yaptırabilirsiniz.


  1. 4.İnternet üzerinde Farkındalık Artırmak (Facebook, Twitter, Grindr, Planet Romeo) güvenli seks yöntemleri ve Kıbrıs’ta nerelerde test edilebileceğiniz, “tespit edilemez”in ne anlama geldiği vs. gibi konulardaki başka bilgileri LGBTI topluluğu ve halkı ile Sosyal Ağ Sayfaları ve mobil uygulamalar aracılığıyla sağlamak.


  1. 5.Güvenli Seks yöntemleri Kılavuzu (alttaki ikona tıklayarak PDF dosyasını indirebilirsiniz). Kılavuz halıhazırda Yunanca ve İngilizce olmakta.

 
EN
ΕΛ
Services_gr.html
TR
Services_en.html

Monday – Friday

09:00 -13:00 & 17:00-21:00

English, Greek, Spanish

ASM Cyprus

Cy Checkpoint

Biz Kimiz      Haber      Cy Checkpoint      Hizmetler      Basın      Bilgi İletişim